• İhale No
  2040240
 • İhale Adı
  (Onay No: 109) 1 Kalem Mamul Mal Alımı
 • Sektör
  Laboratuvar ve Ölçüm Cihazları
 • İhale Tipi
  Mal Alımı
 • İhale Usulü
  Doğrudan Temin
 • İhale Tarihi
  09 Nisan 2020 12:40
 • İdare
  Afyon Kocatepe Üniversitesi Bilimsel Araştırma Projeleri
 • İhale İli
  Afyonkarahisar
 • İşin İli
  Afyonkarahisar
 • Yayın Tarihi
  07 Nisan 2020
Detayları Görebilmek ve Benzer İhaleleri Takip Edebilmek İçin Üye Olun
Üyelere Özel Fırsat ile 3 Yıllık E-İmza Sadece 195
Satın Al

(Onay No: 109) 1 Kalem Mamul Mal Alımı
Son Geçerlilik Tarihi 09-04-2020 Son Geçerlilik Saati 12:40
Tarih 07-04-2020 Ekleyen Memur Ayhan BOYACIOĞLU
Duyuru Detayı

ONAY SAYISI : 109

 

 • TEKLİFLERİNİZİ ONLİNE VERMENİZ GEREKMEKTEDİR
 • ONLİNE TEKLİF VEREBİLMEK İÇİN OTOMASYONA GİRİŞİ TIKLAYARAK, FİRMA YENİ ÜYELİK BİLGİLERİNİZİ TAM VE EKSİKSİZ DOLDURUNUZ
 • MAİLİNİZE GELECEK AKTİVASYON KODU İLE ÜYELİĞİNİZİ AKTİF HALE GETİRİNİZ
 • BU İŞLEMLERİ TAMAMLADIKTAN SONRA TEKLİF VERMEYE BAŞLAYABİLİRSİNİZ
 • ONLİNE TEKLİF VERMEK İÇİN LÜTFEN www.ebap.aku.edu.tr ADRESİNİ ZİYARET EDİNİZ.

 

ÖNEMLİ: FETÖ/PDY kapsamında sahip, ortak ve yöneticileri hakkında gözaltı/tutuklama kararı olan işletmeler ile terör örgütlerine destek verdiği resmi makamlarca duyurulan işletmelerin teklif vermemesi gerekmektedir. Bu hususun tespiti halinde 667 Sayılı KHK kapsamında ödeme yapılmayacaktır.

 


GENEL HÜKÜMLER

 

1- İstenen malzemelerin marka ve modelleri, kod ve katalog numaraları teklif mektubunda ayrıntılı olarak belirtilecektir.

 


2- Online olarak teklif verdiğinizde oluşan teklif mektubunun imzalanmış ve kaşelenmiş olarak sisteme yüklenmesi gerekmektedir.

 


3- Götürü bedel olarak  değerlendirileceği belirtilen mal/hizmet alımlarında, proje yöneticisi veya idaremizin gerek görmesi halinde; gelen teklifleri birim fiyata göre değerlendirme yapılabilecektir.

 


4- Ürünlere ilişkin teslimat süreleri teklif mektuplarında mutlaka belirtilmelidir. Teslimat tek partide yapılacak olup, teslim süresi tüm malzemeler için aynı olmalıdır.  Belirtilen süre içerisinde teslim edilmeyen malzemelerin alımı idaremiz tarafından iptal edilebilecektir. İstekliler tarafından ürünlerin teslimi için belirtilen sürelerde, idaremiz tarafından önerilen sürenin altında bir süre belirlenebilir. Bu durumda teslimi yapamayacağını belirten isteklinin siparişi iptal edilir ve herhangi bir müeyyide uygulanmaz.

 

  
5- Tekliflerde verilen birim tutar-toplam tutar kısmı açık ve doğru hesaplanmalıdır. Yanlış hesaplamalar verildiği şekliyle dikkate alınacaktır.

 


6- Teslim yerine kadar olan taşıma ve sigorta giderleri yükleniciye aittir.

 


7- Montaj gerektiren durumlarda montaj işlemleri yüklenici tarafından yapılacaktır. Eğitim gerektiren durumlarda proje yürütücüsüne cihaz başında gerekli eğitim verilecektir.

 


8- Tekliflerin geçerlilik süresi belirtilecek ve bu süre son teklif verme tarihinden itibaren en az 15 gün olacaktır.

 

9-  Teknik şartnameye madde madde cevap verilecektir. Teknik doküman veya kataloglar teklif ekinde sunulacaktır. 

 

10- Teklif edilen fiyatların eşit olması halinde, proje yöneticisinin tercihi geçerli olacaktır.

 

11- Teklif ile ilgili olarak yapılacak her türlü yazışmalar, 4734 Sayılı Kanun'un 65.  maddesi gereği, Birimimiz tarafından  faks veya e-posta ile yapılacaktır. Ayrıca posta ile bildirim yapılmayacaktır.

 

12- Birimimiz işin teslimine müteakip çok kısa bir süre içinde teslimatı gerçekleştiren firmaya ödemesini yapmaktadır. Teklif bu husus dikkate alınarak,  iskonto yapılmış peşin satış fiyatı üzerinden verilmelidir.

 

13-  Teklif mektubunda birim fiyatlar KDV hariç olarak verilecek, her kalemin KDV oranı da ayrıca belirtilecektir.

 

14- Teklif edilen malzemeler, idarece elektronik ortamda e-posta olarak verilecek siparişe binaen, en geç siparişte belirtilen günün mesai saati bitimine kadar belirtilen adrese/kişiye teslim edilecektir. Teslimatın gecikmesi durumunda, proje yöneticisinin gecikmeden dolayı işlemlerin aksadığını belirtir bir yazı ile Birimimize başvuruda bulunması halinde, (4734 Sayılı Kamu İhale Kanununun 3. maddesinin (f) bendi kapsamında yapılacak alımlara ilişkin, 01.12.2003 tarihli 2003/6554 sayılı Kararnamenin Eki Esasların 1. maddesinin (f) fıkrası kapsamında) idaremizin sonraki alımlarında teklifleri kabul edilmeyebilecektir.

 

15- Makine Teçhizat, Laboratuar Cihazı ve ek donanımları gibi teknik özelliklere sahip ürünler için istekli adına düzenlenmiş "TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi" veya "Satış Sonrası Hizmetleri Yeterlilik Belgesi" belgelerinden birinin teklif mektubuna eklenmesi gerekmektedir.    

 

16- Teklifler TL olarak verilmelidir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Satınalınacak ürünler (Onay No: 109)
Satın Alınacak Kalemler
No Satın Alınacak Kalem Miktar-Birim Teknik Şartname
1 Dijital sertlik ölçme cihazı (durometre) 1 Adet DİJİTAL SERTLİK ÖLÇÜM CİHAZI.pdf
if(top.frames.length > 0 )top.location.href=self.location;

Cetveller

Ürün / Hizmet Adı ve Açıklaması Miktar Birim