• İhale No
  2255256
 • İhale Adı
  (Onay No: 154) 3 Kalem Tüketime Yönelik Mal ve Malzeme Alımı
 • Sektör
  Laboratuvar ve Ölçüm Cihazları
 • İhale Tipi
  Mal Alımı
 • İhale Usulü
  Doğrudan Temin
 • İhale Tarihi
  26 Temmuz 2021 16:36
 • İdare
  Kırıkkale Üniversitesi Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinasyon Birimi
 • İhale İli
  Kırıkkale
 • İşin İli
  Kırıkkale
 • Yayın Tarihi
  19 Temmuz 2021
Detayları Görebilmek ve Benzer İhaleleri Takip Edebilmek İçin Üye Olun
Üyelere Özel Fırsat ile 3 Yıllık E-İmza Sadece 195
Satın Al

(Onay No: 154) 3 Kalem Tüketime Yönelik Mal ve Malzeme Alımı
Son Geçerlilik Tarihi 26-07-2021 Son Geçerlilik Saati 16:36
Tarih 16-07-2021 Ekleyen V.H.K.İ. Cafer YEŞİLAY
Yürütücü Adı Dr. Öğr. Üyesi Tuba DEVRİM Yürütücü iş telefonu (318)333-5000 - 5028
Yürütücü Fakültesi Tıp Fakültesi Yürütücü Bölümü Cerrahi Tıp Bilimleri Bölümü
Duyuru Detayı

 

TEKLİFLERİNİZİ ONLİNE VERMENİZ GEREKMEKTEDİR.
ONLİNE TEKLİF VEREBİLMEK İÇİN OTOMASYONA GİRİŞİ TIKLAYARAK, GİRİŞ TÜRÜNE "FİRMA" SEÇİLİP YENİ ÜYELİK BİLGİLERİNİZİ TAM VE EKSİKSİZ DOLDURDUKTAN SONRA MAİLİNİZE GELECEK AKTİVASYON KODU İLE ÜYELİĞİNİZİ AKTİF HALE GETİRDİKTEN SONRA TEKLİF VERMEYE BAŞLAYABİLİRSİNİZ.

 

TEKLİF VERMEK İÇİN LÜTFEN otomasyonbap.kku.edu.tr ADRESİNİ ZİYARET EDİNİZ.

 


1: İstenen malzemelerin varsa marka ve modelleri, kod ve katolog numaraları teklif mektubunda ayrıntılı olarak belirtilecektir.
2: Online olarak teklif verdiğinizde oluşan teklif mektubunun sisteme yüklenmesi gerekmektedir.
3: Götürü bedel olarak  değerlendirileceği belirtilen mal/hizmet alımlarında, proje yöneticisi veya idaremiz gerek görmesi halinde; gelen teklifleri birim fiyata göre değerlendirme yapabilecektir.
4: Ürünlere ilişkin teslimat süreleri teklif mektuplarında mutlaka belirtilmelidir. Teslimat tek partide yapılacak olup, teslim süresi tüm malzemeler için aynı olmalıdır.  Belirtilen süre içerisinde teslim edilmeyen malzemelerin alımı idaremiz tarafından iptal edilebilecektir.İstekliler tarafından ürünlerin teslimi için belirtilen süreler idaremiz tarafından önerilen sürenin altında bir süre belirlenebilir. Bu durumda teslimi yapamayacağını belirten isteklinin siparişi iptal edilir ve herhangi bir müeyyide uygulanmaz.  
5: Tekliflerde belirtilen birim fiyat,  toplam tutar kısmı açık ve doğru hesaplanmalıdır. Yanlış hesaplamalar verildiği şekliyle dikkate alınacaktır. Proje bütçesini aşan tekliflerde Birimimiz tarafından re'sen indirim yapılabilecektir.
6: Teslim yerine kadar olan taşıma ve sigorta giderleri yükleniciye aittir.
7: Montaj gerektiren durumlarda montaj işlemleri yüklenici tarafından yapılacaktır. Eğitim gerektiren durumlarda proje yürütücüsüne cihaz başında gerekli eğitim verilecektir.
8: Teklifler TL olarak verilmelidir.

9-Piyasadan ayrıca teklif alıp almamakta idaremiz serbesttir. Teklif sunma süresinin sonunda, piyasadan teklif alınıp alınmayacağına idaremiz karar verebilecektir. Teklif edilen fiyatta idaremiz re'sen indirim yapabilir, bu durumu teklif veren firma kabul edip etmemekte serbesttir. 

10-Teklif edilen fiyatların eşit olması halinde, proje yöneticisinin tercihi geçerli olacaktır.

11-Teklif ile ilgili olarak yapılacak her türlü yazışmalar, 4734 sayılı kanun'un 65 nci maddesi gereği, Birimimiz tarafından  Faks veya E-posta ile yapılacaktır. Ayrıca posta ile bildirim yapılmayacaktır.

12-Birimimiz işin teslimine müteakip çok kısa bir süre içinde teslimatı gerçekleştiren firmaya ödemesini yapmaktadır. Teklif bu husus dikkate alınarak, iskonto yapılmış peşin satış fiyatı üzerinden verilmelidir.

13-Teklif edilen malzemeler İdarece elektronik ortamda e-posta olarak verilecek siparişe binaen en geç siparişte belirtilen günün mesai saati bitimine kadar belirtilen adrese/kişiye teslim edilecektir. Teslimatın gecikmesi durumunda, proje yöneticisinin gecikmeden dolayı işlemlerin aksadığını belirtir bir yazı ile Birimimize başvuruda bulunması halinde, 4734 Sayılı Kamu İhale Kanununun 3 üncü maddesinin (f) Bendi kapsamında yapılacak alımlara ilişkin, 01.12.2003 tarihli 2003/6554 sayılı Kararnamenin Eki Esasların 11 inci maddesinin (f) fıkrası kapsamında İdaremizin sonraki alımlarında teklifleri kabul edilmeyebilecektir.

 NOT: TEKNİK ŞARTNAMESİ OLAN ALIMLARDA, TEKNİK ŞARTNAMEYE  CEVAP YÜKLENMEDEN TEKLİF VERMEYE DEVAM ETMESİNE SİSTEM İZİN VERMEMEKTEDİR. 


Satınalınacak ürünler (Onay No: 154)
Satın Alınacak Kalemler
No Satın Alınacak Kalem Miktar-Birim Teknik Şartname
1 Anti-EZH2 immünohistokimya primer antikoru 500 µl 1 Adet İHK PRİMER ANTİKORLARINA AİT TEKNİK ŞARTNAMESİ01.07.21.pdf
2 Anti-PGK1 immünohistokimya primer antikoru 500 µl 1 Adet İHK PRİMER ANTİKORLARINA AİT TEKNİK ŞARTNAMESİ01.07.21.pdf
3 Anti-ARD1A immünohistokimya primer antikoru 500 µl 1 Adet İHK PRİMER ANTİKORLARINA AİT TEKNİK ŞARTNAMESİ01.07.21.pdf

Cetveller

Ürün / Hizmet Adı ve Açıklaması Miktar Birim