44.059 Kayıt Listeleniyor

Sonuç Yayın Tarihi
Karar No Yayın Tarihi İhale Adı İlgili Kurum Şikayetçi Firma
22 Kişilik 33 Aylık Bakım Hizmet Alımı Hamiyet Feridun Sözen Sevgi Evleri Çocuk Yuvası Müdürlüğü Şahinde Kaya Lodos Temizlik Hizmetleri - Ayhan Kaya NK Grup Ortak Girişimi (25.11.2015 tarih ve 2015/M.K-484 Sayılı Kurul Kararı)
Başıboş Sokak Hayvanlarının Toplatılması Ve Geçici Bakımevinde Bakımı, Beslenmesi Ve Korunması İle İlgili Hizmet Alımı Adapazarı Belediyesi Çevre Koruma Ve Kontrol Müdürlüğü Akder Makine İnş. Nak. Tem. Mad. San. Ve Tic. Ltd. Şti.
Öğrenci Ve Personel Öğle Yemeği Satın Alınması, Servise Sunulması Ve Servis Sonrası Temizlik Hizmeti Alımı (800.000 Öğün) Mersin Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Ünisaş Gıda Ve Tüketim Maddeleri Medikal Ve Hizmet İşleri Ticaret Limited Şirketi
Özel Güvenlik Hizmet Alımı Çorum Belediye Başkanlığı Arinna Özel Güvenlik Ve Koruma Hiz. Ltd. Şti.
Batman Tüpraş Rafinerisinden Malatya Büyükşehir Belediyesi Asfalt Şantiyesine Asfalt Bitüm Nakli Malatya Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Kaçmazlar Lojistik Pet.İnş.Alt.Yak.San. Ve Tic.A.Ş.
Batman Tüpraş Rafinerisinden Malatya Büyükşehir Belediyesi Asfalt Şantiyesine Asfalt Bitüm Nakli Malatya Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Gündem Petrol İnş. Nak. Harf. Taah. San. Ve Tic. Ltd. Şti.
Eüaş Atatürk Hes İşletme Müdürlüğünün İhtiyacı Olan 80 Kişi İle Basit İnşaat Onarımları Ve Genel Temizlik İşlerinin 2 Yıl Süreli Yapılması Elektrik Üretim A.Ş Genel Müdürlüğü (Ticaret Dairesi Başkanlığı) Niha Yapı Elk. İnş.Peyzj. Enerji Elektronik Tem. San. Ve Tic. Ltd. Şti.
Müdürlüğümüz Ve Bağlı Kuruluşlarımızın 142 Kalem Temizlik Malzemesi Muğla Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Nemkar Plastik Temizlik İnş.Tekst.San.ve Tic.Ltd.Şti.
Gnss Sistemi Ve Çevre Birimleri Cihazları Alımı Karayolları 12. Bölge Müdürlüğü Erzurum Paksoy Teknik Hizmetler Ve Ticaret Ltd.Şti.
Personel Taşımacılığı Hizmet Alımı Yurtkur Ankara Bölge Müdürlüğü Ayder Turizm Ticaret Limited Şirketi
Karayolları 1 Bölge Müdürlüğü O-1,o-2 Ve O-3 Otoyolları Ve Bağlantı Yolları Aydınlatma Sistemlerinin Bakım Ve Onarımı Karayolları Genel Müdürlüğü 1. Bölge Müdürlüğü Cevdet Albayrak(05.11.2015 tarih ve 2015/M.K-465 sayılı Kurul Kararı)
Belediyemiz Müdürlüklerinde Görevlendirmek Üzere Destek Hizmet Personeli Süleymanpaşa Belediye Başkanlığı Alibey Yatırım İnş. San. Tic. A.Ş.
2016 Yılı 2.grup Şoförlü Araç Kiralama Hizmet Alımı Orman Ve Su İşleri Bakanlığı Dsi Genel Müdürlüğü 4. Bölge Müdürlüğü Olimpiyat Turz.Oto.Mad.Gıda Kimyasal Mad.Spor Malz.Tic.Ltd.Şti.
Kuzey Ankara Kent Girişi 1 Bölge 474 Konut, 1 Adet Anaokulu İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İkmal İnşaatı İşi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Aknet İnşaat San. Ve Tic. A.Ş. - Reha İnşaat Mad. Nak. San Tic. A.Ş.
Didim İlçesi Sınırları İçerisinde Katı Atıkların Toplanması, Taşınması Ve Kent Temizliği Didim Belediye Başkanlığı (Temizlik İşlerimüdürlüğü) Ortem Temz. İnş. Taah. Hafr. Nakl. Müh. Müş. Turz. Mad. Tic. Ve San. A.Ş. - Gintem Madde Yönetimi A.Ş. Ortak Girişimi
2016 - 2017 - 2018 Yılı Özel Güvenlik Ve Koruma Hizmet Alımı Antalya Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı Dünya Güvenlik Merkezi Ve Özel Eğt.Hizm.Ltd.Şti.
36 Aylık Bilgi Sistemi Kullanım Elemanı Ve Hasta/ziyaretçi Karşılama-yönlendirme Pers Hiz Alımı Sarıyer İsmail Akgün Devlet Hastanesi Sağlık Bakanlığı Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Dolunay Kurumsal Bilgi İşlem Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi.
Urla Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğünün 2016,2017 Ve 2018 Yılları İçin Personel Çalıştırılmasına Dayalı Yardımcı İşlere İlişkin Hizmet Alım İşi Urla Belediye Başkanlığı (Temizlik İşleri Müdürlüğü) Salih Aktaş İnş. San. Tic. Ltd. Şti.
Tc Başbakanlık Devlet Arşivleri Genel Müdürlüğü Osmanlı Arşivi Daire Başkanlığı 2016 Yılı 25 Araç İle Personel Taşıma Hizmeti Devlet Arşivleri Genel Müdürlüğü (Osmanlı Arşivi Daire Başkanlığı) Rtur Turizm Otomotiv Temizlik Tekstil Gıda Petrol Ürünleri Pazarlama İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi
Aksaray (merkez) Yavuz Sultan Selim Mahallesi Kısmi Kanalizasyon İnşaatı İller Bankası Anonim Şirketi Yatırım Koordinasyon Dairesi Başkanlığı Methaş Mühendislik Mim.İnş.Taah.San.Ve Tic.Ltd.Şti.